Biblioteka dla dzieci poleca!

Już jutro 23 czerwca- Dzień Ojca 🦸‍♂️💐. Z tej okazji polecamy fantastyczne książki o niezwykłej relacji tata- dziecko 👨‍👧‍👦
Zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci! 🧡💛❤️⬇️
📚 „Mój tato szczęściarz” J. Papuzińska
Czy lubisz spacery z tatą? Asiunia i jej mały braciszek Tomek też je uwielbiają! Zwłaszcza wtedy, gdy tata pokazuje miejsca i opowiada własne historie z nimi związane.
Czasem są radosne, a czasem trochę smutne. Dzieci najbardziej lubią te o Powstaniu Warszawskim, bo tata mówi, że zawsze miał szczęście, chociaż czasem to trochę zabawne. Bo na przykład czy złamana ręka albo miejsce w szpitalu pod stołem to szczęście, czy pech?
Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego w Powstaniu Warszawskim wszystko było inne niż dziś, koniecznie zajrzyj do tej książki, a jeśli lubisz spacerować, koniecznie zabierz ją ze sobą na przechadzkę.
📚 „Kochany tatuś” A. Frączek
Kolejna w serii pięknie ilustrowanych książeczek traktujących o wyjątkowych emocjach i bliskich osobach. Tym razem bohaterem wierszowanej opowieści autorstwa Agnieszki Frączek jest najważniejszy w życiu dziecka mężczyzna – tatuś. Książkę można polecić zarówno, jako wzruszający prezent z okazji Dnia Ojca jak i, jako sympatyczną lekturę dla dzieci w każdym wieku.
📚„Tata, one i ja” M. Kalicka
Urocza, ciepła opowieść o dwóch siostrach samotnie wychowywanych przez ojca. Książka pełna zabawnych anegdotek i celnych puent. Osadzona we współczesnych polskich realiach, a jednocześnie baśniowa. Przede wszystkim zaś krzepiąca, bo dowodzi, ze nawet najtrudniejszy problem można rozwiązać, uciekając się do inteligencji, poczucia humoru i pysznego jedzonka.