Dzień Kobiet w bibliotece

     W środę 07 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie w ramach cyklu ” Zdrowie i uroda z biblioteką” zorganizowała dla wszystkich pań spotkanie z okazji Dnia Kobiet.  Wykład o tematyce „Moda na zdrowie”  poprowadziła p. Ewa Szwedo dietetyczka, która uświadomiła dla zebranych rolę żywności w organizmie człowieka, wskazała jakie produkty  spożywać a  jakich raczej starać się unikać. Łączenie produktów z suplementami np. probiotykiem.  Wśród uczestniczek spotkania wylosowano osoby, które za darmo, zostały zbadane analizatorem kwantowym wskazującym niedobór lub nadmiar witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów itp.

Kolejną atrakcją w tym dniu, było spotkanie z konsultantkami z Oriflame, które badały skórę twarzy pań i na podstawie tego pomagały dobrać odpowiednie kosmetyki. Ciepła atmosfera i dobry humor uczestniczek spotkania bez wątpienia naładowały akumulatory zebranym gościom.

Dziękujemy pani Ewie Szwedo i paniom z firmy Oriflame za to, że gościły w naszej bibliotece oraz wszystkim czytelniczkom za uczestnictwo.