Ferie zimowe w Centrum Młodego Czytelnika

Tradycją stało się organizowanie warsztatów edukacyjno- plastycznych w Oddziale dla Dzieci MBP w soboty, ferie zimowe i wakacje.

Podczas tegorocznych ferii oprócz codziennych zajęć plastycznych, dzieci miały możliwość zintegrować się ze sobą przy wspólnej zabawie, graniu w planszówki czy animacjach poprowadzonych przez teatr „Maska”, który przyjechał na nasze zaproszenie aż z Krakowa.

Cieszy nas, że tak liczne grono młodych czytelników chętnie odwiedza naszą bibliotekę, by właśnie tu spędzić swój wolny czas i stworzyć z nami „coś z niczego”.

Wszystkim uczestnikom ferii dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w „Kreatywnych sobotach w bibliotece” (w każdą sobotę o godz. 11.00 w CMC na Osiedlu Broniewskiego 3).