Jak rozwijać swoją osobowość

Kurs języka angielskiego, niemieckiego czy włoskiego, sam zdecyduj  w jakiej dziedzinie chcesz podnosić swoje umiejętności. Może coś bardziej specjalistycznego? Co powiesz na kurs szybkiego czytania, fotografii lub photoshop? Tak to wszystko już wkrótce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Grajewie.

 Miejska Biblioteka w Grajewie ogłasza kontynuację kursów językowych i specjalistycznych w ramach Akademii Rozwoju Osobistego.

Już od 1 października przez kolejne 6 miesięcy, będą mogli Państwo doskonalić swoje umiejętności z języków obcych: angielskiego, niemieckiego i włoskiego a dzięki kursowi szybkiego czytania, poprawić koncentrację i pamięć. Natomiast kurs fotograficzny i photoshop pozwoli Państwu odkryć tajniki pracy nad obróbką graficzną zdjęć i nauczy jak poprawić ich jakość.

Wystarczy tylko przyjść do biblioteki, zapisać się na kurs i pobrać kod. Każdy jeden dostęp, przyznany użytkownikowi, umożliwia skorzystanie z dowolnego, wybranego kursu językowego lub specjalistycznego, czyli każdy zapisany użytkownik może korzystać z sześciu kursów w ramach pakietu.

Uwaga! Dla wszystkich tych z Państwa, którzy korzystali już z pakietu, i posiadają swoje konto na stronie www.kursy123.pl, kod pozostaje ten sam na 5 kursów (język angielski, język niemiecki, język włoski, kurs szybkiego czytania o kurs fotograficzny). Aby móc korzystać z nowego kursu photoshop musicie Państwo pobrać nowy kod.

Zgłoszenia przyjmowane są w Czytelni dla Dorosłych przy ul. Wojska Polskiego 20, wejście od ulicy Buczka osobiście lub telefonicznie 86 272-36-28.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.