Konkurs plastyczny „Moje miasto Grajewo- ulubione miejsca” rozstrzygnięty!

W listopadzie 2020 roku Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie ogłosił konkurs plastyczny w ramach upamiętnienia 480 rocznicy nadania praw miejskich Grajewu. Do udziału mogliby przystąpić uczniowie grajewskich szkół podstawowych w przedziale wiekowym 6- 16 lat. Zadaniem uczestników było wykonanie albumu w formacie A4, który ukaże wyjątkowe, ulubione miejsca naszych mieszkańców, które warto odwiedzić w Grajewie.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Jadwigi Popko- plastyczki, wieloletniego pracownika Grajewskiego Centrum Kultury w Grajewie biorąc pod uwagę:

-zgodność pracy z tematem

-oryginalność pracy

-ogólną estetykę pracy

-technikę wykonania

-samodzielność,

postanowiła przyznać następujące nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria- uczniowie klas 0-III

I miejsce otrzymuje Lena Kłos (kl. II, SP 1)- jako jedyna uczestniczka w tej kategorii wiekowej

II kategoria – uczniowie klas IV-VIII

I miejsce– Dominika Róża Modzelewska (kl. VI, SP 1)
II miejsce– Artur Zieliński (kl. VII, SP 1)
wyróżnienie– Roxana Surawska (kl. VII, SP2)
wyróżnienie– Monika Stępniak (kl. IV, SP1)

Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez naszą bibliotekę. Zapraszamy po ich odbiór w piątek 15. 01. 2021 r. do Oddziału dla Dzieci MBP na Osiedlu Broniewskiego 3 w Grajewie.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy! Prace można obejrzeć w bibliotece.