„Kreatywne soboty w bibliotece” w jesiennym klimacie

We wrześniu wznowione zostały warsztaty plastyczne w Oddziale dla Dzieci MBP. W każdą sobotę o 11.00 spotykamy się z dziećmi, aby odciągnąć je od komputerów i telefonów, a w zamian pomóc im rozwijać swoje zdolności manualne i tworzyć oryginalne prace za pomocą papieru, nożyczek i kleju. To okazja do zintegrowania się z rówieśnikami, aktywnego spędzenia soboty, po prostu spotkania się ze sobą w przyjaznym miejscu, jakim jest biblioteka. Bliskie otoczenie książek nasuwa nam zawsze mnóstwo inspiracji i uruchamia naszą wyobraźnię. We wrześniu i październiku korzystaliśmy z darów jesieni i stworzyliśmy prace właśnie w jesiennym klimacie, np. makietę lasu, leśne ludziki czy wieniec z kolorowych liści. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach!