Lipiec w Bibliotece dla Dzieci

Pierwszy miesiąc wakacji za nami. Podobnie jak w roku ubiegłym- Oddział dla Dzieci MBP zorganizował spotkania dla dzieci, które wakacje spędzały w Grajewie. Celem zajęć był bezpieczny, kreatywny wypoczynek w radosnej, wakacyjnej atmosferze. Przez cały miesiąc odwiedzało nas liczne grono dzieci w wieku przedszkolnymi wczesnoszkolnym, które z chęcią uczestniczyły w „Kreatywnych wakacjach z biblioteką”. Największym zainteresowaniem cieszymy się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci rozwijały swoją wyobraźnię oraz zdolności manualne.Biblioteka udostępniała również gry planszowe, puzzle i trzy stanowiska komputerowe.

W sierpniu kontynuujemy nasze spotkania, zatem zapraszamy do uczestnictwa i do zobaczenia w bibliotece!