Następna Dekada – poleca poseł Edmund Borawski

„Znani i Lubiani Polecają” taką nazwę nosi specjalnie przygotowana propozycja przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Grajewie.

To w niej przybliżymy sylwetki osób znanych z „pierwszych stron gazet”. Poznamy czym interesują się co czytają i co polecają do przeczytania.  Proponowaną książkę będzie można przeczytać, gdyż pojawi się w księgozbiorze biblioteki. Dla tych, którzy chcą mieć polecaną pozycję  na własność  zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Każdy czytelnik, który ma założoną kartę w MBP w Grajewie będzie mógł wygrać wskazaną  książkę.

NASZ CYKL „Znani i Lubiani Polecają” rozpoczyna Edmund Borawski, prezes największej Polskiej Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie,  Poseł IV, V i obecnej VI kadencji sejmu RP. Lekturę polecaną przez pana Borawskiego jest „Następna dekada”Georga Friedmana  -ta książka to próba szczegółowego omówienia najważniejszych problemów w polityce zagranicznej, z którymi świat będzie musiał się zmierzyć w ciągu najbliższych dziesięciu lat.