„Opowieści z teczki profesora Książeczki” w Centrum Młodego Czytelnika

Teatr „Maska” i spektakl pt. „Opowieści z teczki profesora Książeczki” w Centrum Młodego Czytelnika

29 stycznia 2019 r. w Centrum Młodego Czytelnika gościliśmy aktorów z krakowskiego teatru „Maska”, którzy specjalnie dla grajewskich przedszkolaków wystawili bajkę promującą czytelnictwo pt. „Opowieści z teczki profesora Książeczki”.
Profesor Książeczka to przesympatyczny, szalony bohater, który przeprowadził naszą  widownię przez świat wyobraźni i najpopularniejszych bajek dla dzieci. Każda myśl w głowie Profesora przeradzała się w spotkanie z żywym bohaterem. W ten sposób poznaliśmy osobiście Czerwonego Kapturka czy Kopciuszka.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom za aktywny udział w przedstawieniu i zapraszamy do naszej biblioteki na kolejne spotkania.