Pisane z sercem do serc wrażliwych

Dnia 23 października po wakacyjnej przerwie Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie (Wypożyczalnia dla Dorosłych) zorganizowała spotkanie „Klubu Miłośników Książki”, na którym uczestnicy spotkania wysłuchali  wierszy pana Stanisława Bałdygi z tomiku pt. ”Blaski i cienie”. Wiersze zaprezentowały panie:  Ania Niedźwiedzka i Elżbieta Szumska.

Autor wierszy w swobodny i dowcipny sposób opowiedział o swojej twórczości, prezentując wcześniej napisane wiersze. Wiersze pana Bałdygi cechuje dobra obserwacja otaczającego nas świata .Pisane są sercem do serc wrażliwych.

W dalszej części spotkania zostały zaprezentowane nowości książkowe zakupione przez bibliotekę do Wypożyczalni dla Dorosłych. Informujemy iż są one ujęte na stronie biblioteki (www.biblioteka.grajewo.pl) w katalogu online. Zachęcamy do korzystania wszystkich czytelników. W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób. Dziękujemy dla Pana Wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera, Sekretarza Gminy Kazimierza Grabowskiego i wszystkim osobom obecnym za udział w spotkaniu. Zapraszamy na kolejne.