Pisanie było od zawsze w mojej głowie

Joanna Jax była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie.  Spotkanie odbyło się 17 września w czytelni  biblioteki miejskiej. Joanna Jax , autorka wielu powieści obyczajowych, w których istotną rolę odgrywa historia zadebiutowała w 2014 r. książką „Dziedzictwo von Becków”, podbijając serca czytelników. Losy bohaterów rozgrywają się na tle ważnych wydarzeń dziejowych.

Podczas spotkania gość MBP opowiedział o początkach swojej przygody z pisaniem, jednocześnie zachęcając do spełniania marzeń, a także o tym, że powstanie książki poprzedza analiza materiałów źródłowych i przeczytanie wielu historycznych publikacji. Ponadto Pani Joanna odniosła się do swoich znanych cyklów „Zemsta i przebaczenie” oraz „Zanim nadejdzie jutro”, a także uchyliła rąbka tajemnicy mówiąc o nowej książce „Białe róże z Petersburga” osadzonej w czasach carskiej Rosji, która ukaże się w listopadzie.

Każdy kto uczestniczył w spotkaniu miał okazję nabyć powieści olsztyńskiej autorki i otrzymać dedykację Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotece.