Sierpień w Bibliotece dla Dzieci

Sierpniowe warsztaty dla najmłodszych właśnie dobiegły końca. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci rozwijały swoją wyobraźnię oraz zdolności manualne.Biblioteka udostępniała również gry planszowe, puzzle i trzy stanowiska komputerowe.

Oprócz beztroskiej zabawy był również czas na edukację. Pani Grażyna Rodzeń- pracownik KPP w Grajewie przeprowadziła ciekawe spotkanie na temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, za co serdecznie dziękujemy!

Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na „Kreatywne soboty w bibliotece”, które startują już od 11 września o godz.11.00. Życzymy radosnego powrotu do szkoły i dużo sukcesów w nowym roku szkolnym!