Spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat

20 sierpnia 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie miała przyjemność gościć debiutującą pisarkę powieści fantasy Panią Agnieszkę Kulbat.

Spotkanie poświęcone było książce „Mojra. Przeklęte Dzieci Inayari”.

Autorka przybliżyła uczestnikom sylwetki głównych bohaterów oraz opowiedziała o zamyśle książki. To historia młodych ludzi połączonych przeznaczeniem, nad którymi wisi widmo śmierci. Magia, prastare moce, zakazana miłość i tajemniczy zakon to elementy, które sprawiają, że powieść urzeka klimatem i wciąga czytelnika od pierwszych stron.

Ciekawym punktem spotkania było także opowiedzenie o kulisach powstawania pierwszej książki, samej pracy twórczej, pomysłach i inspiracjach, po które sięgała pisarka oraz polskim rynku wydawniczym.

Jak zaznaczyła autorka, spotkanie w grajewskiej bibliotece, to jej pierwsze publiczne wystąpienie, na którym promuje własne dzieło. Tym bardziej czujemy się wyróżnieni jako biblioteka, że to właśnie w Grajewie Pani Agnieszka stawia swoje pierwsze kroki, jeśli chodzi o promocję książki.

Autorka już zapowiedziała powstanie kolejnych części „Przeklętych Dzieci Inayari”, zatem czekamy na nie z niecierpliwością i życzymy sukcesów. Dziękujemy za przesympatyczną wizytę w Grajewie, a naszych czytelników zachęcamy do sięgnięcia po tę pozycję, naprawdę warto!