Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas- Łoniewską

W czwartkowe popołudnie  21 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Grajewie czytelniczki miały okazję poznać osobiście panią Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Autorka znanych książek opowiedziała nam o początkach swego pisania. Początkowo traktowała je hobbystycznie, chowając pierwsze teksty do szuflady. W końcu za namową przyjaciółki zaczęła publikować fragmenty powieści w Internecie.

Podczas swojej 6-letniej twórczości wydała 20 książek m. in.: „Bez przebaczenia”, „Skazani na ból”, „Jesteś moją dzikusko”, „Piętno Midasa”, „Zakład o miłość”, „Szósty”, „W zapomnieniu”; trylogie: „Zakręty losu”, „Łatwopalni” i „Szukaj mnie wśród lawendy”.

W książkach łączy sensację z romansem, skrupulatnie analizując środowisko, które w danej powieści opisuje. Dowiedzieliśmy się również o planach wydawniczych gościa MBP na rok 2017. Pierwszej niespodzianki możemy spodziewać się już na walentynki. Powstaną powieści, które obudzą wrażliwość i wywołają emocje w czytelnikach.

Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska jest osobą niezwykle ciepłą, otwartą, twórczą i z całą pewnością może być nazywana „dilerką emocji”. Autorka „Bez przebaczenia” udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania czytelniczek oraz wpisała dedykacje do zakupionych bądź przyniesionych ze sobą książek.

Dziękujemy pani Agnieszce Lingas-Łoniewskiej za mile spędzony czas oraz wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie, mimo jesiennej, niesprzyjającej aury.