Spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską – Wróbel

Dnia 14 czerwca 2017r. o godzinie 9:30 w ZSM nr 2 z inicjatywy Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie z uczniami klas II SP spotkała się pisarka książek dziecięcych Pani Roksana Jędrzejewska – Wróbel.

Z wykształcenia jest poważnym doktorem literatury, a z zamiłowania zupełnie niepoważną autorką książek dla dzieci. Jej opowiadania można też przeczytać w „Misiu” i „Świerszczyku”. Wcześniej, przez kilka lat, pisała felietony do miesięcznika „Dziecko”. Razem z trójką swoich dzieci – Marianną, Wojtkiem i Hanią mieszka w przedwojennej kamienicy w Gdańsku-Wrzeszczu. Uwielbia podróże (małe i duże), wycieczki rowerowe, plażę i wodę w każdej postaci. Książki: Florka. Z pamiętnika ryjówki”, „Jak to działa? Elementarz demokracji”, „Kamienica” i wiele innych. Pisarka ciepło i serdecznie rozmawiała z uczniami , a na zakończenie spotkania wpisywała imienne dedykacje do książek zakupionych przez dzieci , które sprzedawaliśmy dzięki przychylności Księgarni „ALFA” . Zaś wszystkim stawiała na rękach zielony stempelek z Florką .

Zapraszamy serdecznie do naszej Biblioteki na oś. Broniewskiego 3

posiadamy wszystkie książki naszego gościa.

W okresie wakacji Biblioteka czynna : poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek od godziny 8 : 00 do godziny 15 : 00 ( w soboty nieczynne )