WYPOŻYCZALNIA POLECA!

„Zimowy ogród” to powieść autorki KristinHannah zarówno niezwykła i wciągająca od pierwszej strony jak „Słowik”.

Historia miłosna i jednocześnie portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości, aby odnaleźć swoją przyszłość.
Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jednazajmuje się dziećmi i rodzinną firmą, druga wyruszyła w świat i zostaje słynną fotoreporterką. Kiedy ich ojciec zapada na ciężko chorobę, obie siostry razem z pozbawioną uczuć matką trwają przy nim. Nawet w tak ciężkich chwilach, matka jest wobec nich zimna i obojętna.

Ojciec przed śmiercią wymusza na żonie aby opowiedziała córkom bajkę, którą zaczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Opowieść, którą usłyszą od matki, okaże się zaskakująca. Jest to historia wielkiejmiłości, która zaczęła się w mroźnym Leningradzie w czasie drugiej wojny światowej, a kończy się na współczesnej Alasce.

Nina wręcz obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wyjdą sekrety, które wstrząsną całą rodziną.